wybierz datę
Grudzień
Pt
01
So
02
Nd
03
Pn
04
Wt
05
Śr
06
Cz
07
Pt
08
So
09
Nd
10
Pn
11
Wt
12
Śr
13
Cz
14
Pt
15
So
16
Nd
17
Pn
18
Wt
19
Śr
20
Cz
21
Pt
22
So
23
Nd
24
Pn
25
Wt
26
Śr
27
Cz
28
Pt
29
So
30
Nd
31
zobacz wszystko

Repertuar:

Brak wydarzeń w wybranym dniu
sobota, 9 grudnia 2023
Renata Przemyk - Babę zesłał Bóg
RENATA PRZEMYK KWARTET „Babę zesłał Bóg" / premiera nowego kwartetu jesienią 2023

Projekt w składzie: 
Renata Przemyk – wokal, perkusjonalia, 
Piotr Wojtanowski – bas, 
Piotr Bogutyn – gitara, ukulele, 
Maciej Gołyźniak – instrumenty perkusyjne. 

Wyjątkowy koncert złożony z najważniejszych piosenek Artystki z ostatniej płyty „Renata Przemyk i Mężczyźni". Jeden z projektów specjalnie stworzonych w ramach jubileuszu pracy artystycznej.

0''
sobota, 9 grudnia 2023
godz. 19:00
niedziela, 10 grudnia 2023
Baśniowe podróże po kulturze - W świątecznej krainie
Boże Narodzenie tuż, tuż, pora więc odkryć nagłębiej skrywane sekrety świątecznej krainy. Poznamy św. Mikołaja w baśniach świata, dowiemy się jak wygląda dieta reniferów i co sprawia, że latają! Czy pomocnikami Mikołaja są tylko elfy? Jakie prezenty są dla nas najważniejsze? W jaki sposób Mikołaj mieści się w kominie? Świąteczna kraina jest pełna zagadek, a my postaramy się znaleźć odpowiedzi na jak najwięcej z nich!

Nie zabraknie oczywiście warsztatów, podczas których zrobimy pełne światła świąteczne lampiony. A na finał śpiewem i tańcami powitamy św. Mikołaja, który przyniesie niespodziankę dla każdego dziecka!

Dla świątecznego nastroju zakładamy bożonarodzeniowe sweterki :)

Bilety w cenie 25 zł/osoba.
0''
niedziela, 10 grudnia 2023
godz. 11:11
wtorek, 12 grudnia 2023
DKF Klaps: Niedźwiedzie nie istnieją
Panahi kontynuuje podjętą we wcześniejszych filmach specyfikę zacierania granicy pomiędzy realizmem a fikcją. Jest to też sposób na uniknięcie irańskiej cenzury, z wiarą, że widzowie odczytają subtelne znaczenia. Reżyser, grający samego siebie, dociera do wioski niedaleko granicy z Turcją. Tuż obok kręcony jest pod jego kierownictwem film o irańskiej parze, Zarze i Bakhtiarze, którzy mają nadzieję znaleźć azyl we Francji. Równolegle prowadzony jest drugi wątek miłosny pary z wioski, dość burzliwy. Partnerom przeszkadzają ukryte, nieuniknione przeszkody, siła przesądów i mechanika władzy. Niedługo po ukończeniu filmu - kręcono go potajemnie na początku tego roku - Panahi został skazany w Iranie na sześć lat więzienia.
Filmweb.pl
106''
wtorek, 12 grudnia 2023
godz. 18:00
sobota, 16 grudnia 2023
Bajkowa Sobota - Skrzaty przygotowują Święta
„Coraz bliżej Święta…” a co się robi przed Świętami? Oprócz porządków? :) Ozdoby Świąteczne!!! Żeby umilić Państwu ten magiczny czas, zapraszamy na warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonamy piękne bożonarodzeniowe dekoracje i nie tylko… We wszystkim pomogą nam Skrzaty – małe Chwaty! Według legend skrzaty to niewielkie istoty, które w zamian za dobre traktowanie, otaczały rodzinę opieką, symbolizują właśnie szczęście rodzinne, które w czasie Bożego Narodzenia jest najważniejsze! Jak zawsze czekać będzie na Państwa Ekipa Przystani Twórczej, z którą wykonacie piękne prace, będą upominki oraz kącki kawowy.

150''
sobota, 16 grudnia 2023
godz. 11:00
wtorek, 19 grudnia 2023
DKF Klaps: Niewierni w Paryżu
Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi...
Filmweb.pl

96''
wtorek, 19 grudnia 2023
godz. 18:00
sobota, 6 stycznia 2024
Operetkowa Baśń dla dorosłych - Koncert Noworoczny
Koncert Noworoczny - OPERETKOWA Baśń dla dorosłych 

Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... 
Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie. 
Zabrzmią duety wszech czasów, wspaniałe arie, popisowe utwory instrumentalne a to wszystko podane na najwyższym poziomie. 
Gwiazdą wieczoru i wisienką na torcie będzie gwiazdorska niespodzianka – show w innej odsłonie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, tańca, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. 
Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych melodii. 
Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego. 

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. 
Zapraszamy do wspólnego muzykowania. 
Do zobaczenia i usłyszenia. 

Podczas koncertu zapraszamy na toast noworoczny z artystami.

Obsada: 
Joanna Wojtaszewska - Sopran 
Anna Jakiesz – Błasiak - Sopran
Kamil Roch Karolczuk - Tenor 
Mikołaj Miko Król - Tenor
Kameraliści Operetkowi

Czas trwania koncertu: ok.90 minut fantastycznej zabawy (bez przerwy).

0''
sobota, 6 stycznia 2024
godz. 18:00
piątek, 12 stycznia 2024
Tymon Tymański - Republika
"REPUBLIKA" to projekt Tymona Tymańskiego, w którym trójmiejski artysta podjął się muzycznej konfrontacji z nowofalową legendą lat 80. Tymański rozpoczął pracę nad "Republiką" wraz ze swym kwartetem Cztery Czwarte na jesieni 2020 roku, wykonując piosenki toruńskiej supergrupy na koncertach. Niedługo po premierze jego solowego debiutu, dobrze przyjętych "Paszkwili", Tymański wszedł do studia, ażeby wybrać piosenki Republiki i zaaranżować je na odmienny, nowatorski sposób. Płyta "Republika" Tymona Tymańskiego z towarzyszeniem grupy 4/4 oraz z udziałem specjalnych gości ukaże nakładem wydawnictwa Agora.

0''
piątek, 12 stycznia 2024
godz. 19:00
sobota, 20 stycznia 2024
SOYKA
Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Wypracował swój własny język muzyczny, przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni, lecz trudno pominąć fakt, że skomponował także muzykę do wielu wierszy poetów polskich i nie tylko.
0''
sobota, 20 stycznia 2024
godz. 19:00
sobota, 27 stycznia 2024
Żona do adopcji
Kultowa komedia , gdzie w rolę, między innymi, żony wcieli się Magdalena Wróbel a w rolę męża Michał Rolnicki. Jest zabawnie, jest uroczo, jest też mądrze. Spektakl inny, genialnie przewrotny i wszędzie przyjmowany z wielkim aplauzem. Z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką
0''
sobota, 27 stycznia 2024
godz. 18:00
niedziela, 11 lutego 2024
Baśniowe podróże po kulturze - Karnawał w Krainie Czarów
Baśniowe podróże po kulturze - Karnawał w Krainie Czarów
11.02.2024, godz. 11:11, sala widowiskowa JCK Muflon, bilety w cenie 25 zł/osoba.

W lutym zapraszamy gorąco na wyjątkowy karnawał w Krainie Czarów! Do szalonej zabawy porwie Was Alicja, Królowa Kier, Zwariowany Kapelusznik i Biały Królik. Razem wybierzemy się do niesamowitej krainy, w której czeka na nas wyścig gąsienic, obłąkana herbatka z zagadkami u Kapelusznika, świętowanie dnia nieurodzin czy gra w krokieta różowymi flamingami. Nauczymy się też dworskich manier, żeby nie rozzłościć Królowej Kier, razem z Alicją spróbujemy zaczarowanych ciasteczek i ruszymy w pogoń za Białym Królikiem. 

Na warsztatach zrobimy zwariowane imbryki - koniecznie przynieście do tego swoje szalone zdjęcie wydrukowane w formacie 10x15!

Zachęcamy dzieci i rodziców do przebrania się za postacie wprost z Krainy Czarów :) Szykuje się niezapomniana zabawa karnawałowa!
0''
niedziela, 11 lutego 2024
godz. 11:11
sobota, 20 kwietnia 2024
Trubadurzy
Trasa koncertowa legendarnego zespołu Trubadurzy, których piosenki śpiewała cała Polska, takie jak: Znamy się tylko z widzenia, Kaśka, Krajobrazy, Przyjedź mamo na przysięgę itp.

Trubadurzy to polski zespół rhythm and bluesowy. W klasycznym okresie swojej twórczości, między 1968 a 1976 rokiem, grupa wytworzyła charakterystyczne brzmienie łączące rock and rolla ze stylistyką wschodniosłowiańskiej muzyki ludowej.

Skład Zespołu:
-Marian Lichtman
-Sławomir Kowalewski
-Jacek Malanowski
-Tadeusz Urbański
0''
sobota, 20 kwietnia 2024
godz. 18:00