wybierz datę
Marzec
Śr
01
Cz
02
Pt
03
So
04
Nd
05
Pn
06
Wt
07
Śr
08
Cz
09
Pt
10
So
11
Nd
12
Pn
13
Wt
14
Śr
15
Cz
16
Pt
17
So
18
Nd
19
Pn
20
Wt
21
Śr
22
Cz
23
Pt
24
So
25
Nd
26
Pn
27
Wt
28
Śr
29
Cz
30
Pt
31
zobacz wszystko

Repertuar:

Brak wydarzeń w wybranym dniu
wtorek, 28 marca 2023
DKF Klaps: Właściciele
Akcja nagrodzonego trzema Czeskimi Lwami filmu JiříegoHavelki, opartego na popularnej sztuce teatralnej jego autorstwa, rozgrywa się w trakcie zebrania współwłaścicieli pewnej praskiej kamienicy. Prym podczas spotkania wiedzie przewodnicząca Zahrádková, która chce wcielić w życie swój plan.Przez kobietę przemawia chęć uratowania budynku wymagającego pilnego remontu. Problem w tym, że nie każdy podziela jej zdanie. A przy wspólnym stole spotykają się starsi, młodsi, idealiści, wolnorynkowcy, starzy lokatorzy oraz ludzie, którzy właśnie wprowadzają się do kamienicy. Jednym słowem, pełny przekrój czeskiego społeczeństwa. Wzajemne pretensje, uprzedzenia i stereotypy szybko biorą górę, zastępując spokojną, merytoryczną dyskusję. Zwłaszcza że każdy przekonany jest do swojej racji i niezbyt skory do pójścia na kompromis.
Opis dystrybutora
96''
wtorek, 28 marca 2023
godz. 18:00
środa, 29 marca 2023
Haja
Wybierając się na wydarzenie można spodziewać się pięknych melodii, gitar niczym z lat osiemdziesiątych i historii z życia wziętych, obok których nie przechodzi się obojętnie. Wpadające w ucho autorskie piosenki są doprawiane niebanalną sekcją rytmiczną z basem bezprogowym na czele oraz licznymi perkusjonaliami. Zespół rozpoczął swoją drogę muzyczną publikując single. Jeden z nich,”Where Have I Gone?”, znalazł się na antenie rozgłośni radiowych (m.in. Radio Wrocław, Radio Opole, Radio Lublin), a w poznańskim Radio Afera został nr 1 na liście przebojów Aferzasta. W ubiegłym roku grupa HAJA wygrała ceniony festiwal muzyki alternatywnej Tarnogranie.
0''
środa, 29 marca 2023
godz. 18:00
piątek, 31 marca 2023
Teatr Karawana: Przemiana wg Kafki
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, 31 marca 2023 o godz. 18.00, JCK Muflon serdecznie zaprasza na spektakl “Przemiana wg Kafki” Teatru Osób Uzależnionych „Karawana”.

Reżyseria i scenografia: Tadeusz Rybicki. 

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne na bilety.jck.pl

60''
piątek, 31 marca 2023
godz. 18:00
wtorek, 4 kwietnia 2023
DKF Klaps: Filip
Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, ten misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart...
Filmweb.pl
125''
wtorek, 4 kwietnia 2023
godz. 18:00
wtorek, 11 kwietnia 2023
DKF Klaps: Fabelmanowie
Steven Spielberg wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sam-my’egoFabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę i odkrywa przy okazji, że kino w nie-zwykły sposób pomaga nam odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych.
Filmweb.pl
151''
wtorek, 11 kwietnia 2023
godz. 18:00
wtorek, 18 kwietnia 2023
DKF Klaps: Wieloryb
Charlie już od lat żyje na marginesie świata uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.
Filmweb.pl
117''
wtorek, 18 kwietnia 2023
godz. 18:00
środa, 19 kwietnia 2023
Dorota Sowa-Kuziela

Między indie-folkiem a piosenką autorską. Gdzieś między skrzypcami a gitarą. Pomiędzy śpiewem, wzruszeniem, intymnością, szmerem smyków, niesamowitymi brzmieniami jej pięciostrunowych skrzypiec, wirtuozerią, rytmem, kantyleną a jej nieoczywistymi, nagradzanymi tekstami. Jeśli chcecie polecieć w podróż Kosmiczną, z Serca prosto w Gwiazdy to ten koncert jest dla Was! Artystka posiadła kosmicznie trudną umiejętność akompaniowania sobie na skrzypcach. To zjawisko rzadkie w skali światowej. Laureatka ponad 20-tu festiwali z klimatów piosenki autorskiej i poezji śpiewanej i aktorskiej też, mi.n. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA, Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie i tam nagrody im. Wojtka Bellona za walory tekstów piosenek. W 2019 roku wydała debiutancką płytę „Nigdy Nic Nie Wiadomo” której nakład powoli się kończy…

0''
środa, 19 kwietnia 2023
godz. 18:00
sobota, 22 kwietnia 2023
Bajkowa Sobota - Radosna Wiosna
Radosna Wiosna przyszła do nas cała w motylkach i skowronkach, bardzo wesoła do wspólnej zabawy nas woła. Zapraszamy do udziału w fantastycznych warsztatach wiosennych, podczas których wykonamy prace związane z tą niesamowitą porą roku.

Na uczestników Bajkowej Soboty, jak zawsze, czekać będzie moc atrakcji. A dodatkowo na rodziców będzie czekać kącik kawowy ze słodką niespodzianką.

150''
sobota, 22 kwietnia 2023
godz. 11:30
wtorek, 25 kwietnia 2023
DKF Klaps: Rzeka
Rzeki od zawsze kształtowały Ziemię, przepływały przez kontynenty, rzeźbiły krajobraz, a także nasze potrzeby, kultury i sny. Te arterie świata są tętnicami ludzkości – bogatym źródłem życia, bez którego człowiek, zwierzęta i rośliny szybko by wyginęły. Film jest spojrzeniem z lotu ptaka na związek ludzkości z rzekami. Zabiera nas w podróż w czasie i przestrzeni, pokazując rzeki w niespotykanej skali i z niezwykłej perspektywy.
Filmweb.pl
75''
wtorek, 25 kwietnia 2023
godz. 18:00
piątek, 30 czerwca 2023
Kabaret Młodych Panów - Co się stało?
Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało?  słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!

Program dla widzów 16 +
0''
piątek, 30 czerwca 2023
godz. 18:00
sobota, 14 października 2023
Zeppelinians
Zeppelinians - zespół, który powstał z miłości do muzyki LED ZEPPELIN. Założony w 2016 roku przez fanów oraz profesjonalnych muzyków mieszkających w Trójmieście. To czterech wyśmienitych instrumentalistów, oraz zjawiskowy wokalista, którym jest Maksymilian Kwapień (finalista 9 edycji The Voice of Poland). Mają na koncie występy w Polsce, jak i za granicą. Można ich było zobaczyć na takich festiwalach jak: 
* Gdańsk Tribute Festival 2017, 
* Blues Festival Gdynia 2019, 
* Alytus Blues Festival 2019 (Litwa), 
* Olecko Active Festival 2019, 
* Otwock Blues Festival 2020, 
* Docesna Festival - Zatec 2021 (Czechy), 
* International Blues Festival Bluesonalia - Konin 2021.
Działalność zespołu została dostrzeżona m.in. przez jednego z najbardziej znanych, i najdłużej pracujących redaktorów Polskiego Radia, Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego można było usłyszeć utwory LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians na antenie Radiowej Trójki. Zespół gościł również kilkakrotnie na antenie Polskiego Radia Gdańsk.
Ich koncerty to prawie dwugodzinne, pełne pasji i niesamowitej energii przedstawienie. Jeśli jesteś fanem Zeppelinów nie możesz tego przegapić.
0''
sobota, 14 października 2023
godz. 19:00